Ana Sayfa Resmi Türk Bayrağı Millî Eğitim Bakanlığı Atatürk Condensed English Web Pages  

Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü
Meslekî Açık Öğretim Lisesi

 
          
 
 
 
 


D U Y U R U
Meslekî Açık Öğretim Lisesi Semineri Duyurusu ve İsim Listesi

Veterinerlik Fakültesi Karşısı Ilıca Yolu Üzeri 14. km 25700
Ilıca/ ERZURUM
Tel: 0-442-631 23 01
Faks:0-442-631 26 08
E-mail : erzurum_hee@meb.gov.tr

19 - 23 Ekim 2009 (5 gün)


19-23 Ekim 2009 tarihleri arası Erzurum Hizmetiçi Eğitim Enstitüsünde yapılacak olan Meslekî Açık Öğretim Lisesi semineri için başvurusu alınanlardan başvurusu kabul edilenlerin listesi aşağıdadır. Listede ismi bulunan personelin durumunu bir kez de kendi İLSİS bilgileri sayfasından sorgulaması ve başvurusunun ‘’resen’’ alındığını mutlaka görmeleri ve buna göre gerekli onaylarını alarak bahsedilen tarihlerde ilgili Hizmetiçi Eğitim Enstitüsünde hazır bulunmaları gerekmektedir. Seminere katılacak kursiyerlerimizin kalacak yerleri ve yeme içme hizmetleri enstitü binasında ayarlanmıştır. Kursiyerlerimizin ayrıca bunlar için müstakil başvuru yapmasına gerek yoktur.

 

S.NO
ADIGÜZEL
SOYADI
OKULU/KURUMU
İLİ
1
HÜSEYİN
AKDENİZ
Adana Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi SEYHAN 
ADANA
2
KADRİYE
KALANTAR
Atatürk Kız Teknik ve Meslek Lisesi SEYHAN 
ADANA
3
FATOŞ
SOYSAL
Ceyhan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi,Denizcilik Anadolu Meslek Lisesi CEYHAN 
ADANA
4
ÖMER
GÖK
Çobanoğlu Ticaret Meslek Lisesi SEYHAN 
ADANA
5
MUSTAFA NECATİ
KÖSE
Çukurova Elektrik Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ÇUKUROVA 
ADANA
6
MUHARREM
GELEN
İl Milli Eğitim Müdürlüğü BÜYÜKŞEHİR 
ADANA
7
TAMER
ÜSTÜNEL
İmam Hatip Lisesi SEYHAN 
ADANA
8
NECLA
ÖZDEMİR
İsmet İnönü Kız Teknik ve Meslek Lisesi SEYHAN 
ADANA
9
MURAT
FIÇICI
İsmet İnönü Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi SEYHAN 
ADANA
10
AYŞE
ALADAĞ
Karşıyaka Orhan Çobanoğlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi YÜREĞİR 
ADANA
11
MUHARREM
KAYA
Karşıyaka Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi YÜREĞİR 
ADANA
12
OĞUZ
ARANMAZ
Kiremithane Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi YÜREĞİR 
ADANA
13
RAMAZAN
TUĞCAN
Şehit İdari Ataşe Bora Süelkan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi SEYHAN 
ADANA
14
FARUK
BALCI
Yeşilevler Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi SEYHAN 
ADANA
15
MAHMUT
ÇELİK
Adıyaman Anadolu İmam-Hatip Lisesi MERKEZ 
ADIYAMAN
16
MUSTAFA
TAŞAN
Adıyaman Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi MERKEZ 
ADIYAMAN
17
İDRİS
PARLAK
Kahta Anadolu İmam Hatip Lisesi KAHTA 
ADIYAMAN
18
İZZET
ÖZGENÇ
Kız Teknik ve Meslek Lisesi MERKEZ 
ADIYAMAN
19
İBRAHİM
DURGUT
Anadolu İmam Hatip Lisesi MERKEZ 
AFYONKARAHİSAR
20
BARIŞ
CEYLAN
A Takımı-Savaş Ay Lisesi DOĞUBEYAZIT 
AĞRI
21
VOLKAN
KARAOĞLAN
Ağrı Anadolu İmam-Hatip Lisesi MERKEZ 
AĞRI
22
YUNUS
TEMUR
Kız Teknik ve Meslek Lisesi MERKEZ 
AĞRI
23
GÖKSAL
TUYGAR
Aksaray Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi MERKEZ 
AKSARAY
24
MUSTAFA
ŞEN
İmam Hatip Lisesi MERKEZ 
AKSARAY
25
YUNUS
KARATAY
Kız Teknik ve Meslek Lisesi MERKEZ 
AKSARAY
26
HİDAYET
BODUR
Amasya Anadolu İmam Hatip Lisesi MERKEZ 
AMASYA
27
EYYUP
ELİAÇIK
Kız Teknik ve Meslek Lisesi MERKEZ 
AMASYA
28
MEHMET
AKMAN
Abidinpaşa Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi MAMAK 
ANKARA
29
MÜLAZIM
DURMAZ
Anafartalar Ticaret Meslek Lisesi ALTINDAĞ 
ANKARA
30
SELAMİ
BAL
Ankara Ticaret Meslek Lisesi ALTINDAĞ 
ANKARA
31
HALUK
KIRAĞ
Atatürk Kız Teknik ve Meslek Lisesi ALTINDAĞ 
ANKARA
32
PINAR
SARIALTUN
Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ALTINDAĞ 
ANKARA
33
MEHMET
MAHİROĞLU
Balgat Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ÇANKAYA 
ANKARA
36
MEHMET
KIZGIN
Batıkent Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi YENİMAHALLE 
ANKARA
37
ZEKİ
DAĞLI
Cebeci Kız Teknik ve Meslek Lisesi MAMAK 
ANKARA
38
SUAT
EKİCİ
Çiğdemtepe Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi YENİMAHALLE 
ANKARA
39
NURİ
TOSUN
Dikmen Nevzat Ayaz Kız Teknik ve Meslek Lisesi ÇANKAYA 
ANKARA
40
CELAL
EMİR
Dikmen Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ÇANKAYA 
ANKARA
41
ORHAN GAZİ
ÖZCEYHAN
Elvanköy İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ETİMESGUT 
ANKARA
42
ÜMMİYE
KARATAY DİKMEN
Fatih Özcan Sabancı Kız Teknik ve Meslek Lisesi SİNCAN 
ANKARA
43
YAŞAR
KOÇ
Gazi Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi YENİMAHALLE 
ANKARA
44
İSA
BAKAÇ
Gölbaşı Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi GÖLBAŞI 
ANKARA
45
HAYATİ
TELEFONCU
Halk Eğitim Merkezi Ve Akşam Sanat Okulu YENİMAHALLE 
ANKARA
46
YAŞAR BAKİ
ALTUNBAŞ
İl Milli Eğitim Müdürlüğü BÜYÜKŞEHİR 
ANKARA
47
CENGİZ
ÜNAL
İskitler Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ALTINDAĞ 
ANKARA
48
NURETTİN
ÖZDEMİR
Kalaba Kız Teknik ve Meslek Lisesi KEÇİÖREN 
ANKARA
49
ERDAL
KÖKSAL
Karakusunlar İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ÇANKAYA 
ANKARA
50
MEHMET
KONAK
Keçiören Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi KEÇİÖREN 
ANKARA
51
SERTAÇ
YÜKSEL
Mamak Yunus Emre Ticaret Meslek Lisesi MAMAK 
ANKARA
52
ADEM
AKPINAR
Mimar Sinan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi YENİMAHALLE 
ANKARA
53
KENAN
USLU
Siteler Mesleki Eğitim Merkezi ALTINDAĞ 
ANKARA
54
MEHMET
EKİM
Tevfik İleri Anadolu İmam Hatip Lisesi YENİMAHALLE 
ANKARA
55
CESUR
ALTUNTAŞ
Türközü Oğuzhan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi MAMAK 
ANKARA
56
MÜJDAT
AKBULUT
Ulus Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ALTINDAĞ 
ANKARA
57
NAİL
AYTAR
Yenimahalle Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi YENİMAHALLE 
ANKARA
58
DURSUN
ÖZKAN
Yenimahalle Ticaret Meslek Lisesi YENİMAHALLE 
ANKARA
59
AYNUR
GÖKKAYA
Yenimahalle Zeynep-Salih Alp Kız Teknik ve Meslek Lisesi YENİMAHALLE 
ANKARA
60
GÜLFEM IŞILTAN
KOTANCI
Yıldırım Beyazıt Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ALTINDAĞ 
ANKARA
61
FATMA ZUHAL
YALÇIN
Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi ALTINDAĞ 
ANKARA
62
SÜLEYMAN
ÖZDEMİR
Alanya Anadolu İmam Hatip Lisesi ALANYA 
ANTALYA
63
BİLAL
BİLGİLİ
Alanya Nezihe Soydan Ticaret Meslek Lisesi ALANYA 
ANTALYA
64
SAİM
TÖGEL
Antalya Anadolu İmam Hatip Lisesi MURATPAŞA 
ANTALYA
65
OĞUZ
AĞIRCAN
Antalya Barosu Kız Teknik ve Meslek Lisesi MURATPAŞA 
ANTALYA
66
MACİT
BULUT
Antalya Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Denizcilik Anadolu Meslek Lisesi MURATPAŞA 
ANTALYA
67
ABDURRAHMAN
YILDIRIM
Avsallar Recep KARACA Çok Programlı Lisesi ALANYA 
ANTALYA
68
ERALTAN
MERSİN
Finike Cumhuriyet Çok Proğramlı Lisesi FİNİKE 
ANTALYA
69
MEHMET
KAŞAN
İmam Hatip Lisesi KORKUTELİ 
ANTALYA
70
AHMET
UYAR
Kız Teknik ve Meslek Lisesi ALANYA 
ANTALYA
71
NURAY
YILMAZ
Merkez Ticaret Meslek Lisesi MURATPAŞA 
ANTALYA
72
RAMAZAN
ERGÜN
Aydın Anadolu İmam Hatip Lisesi MERKEZ 
AYDIN
73
MÜNEVVER
ÇAĞLAR
Kız Teknik ve Meslek Lisesi SÖKE 
AYDIN
74
MEHMET FARUK
DOĞAN
Mimar Sinan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi MERKEZ 
AYDIN
75
ÖMER FARUK
SEMERCİOĞLU
Osmangazi Ticaret Meslek Lisesi MERKEZ 
AYDIN
76
MEHMET
GÜNAY
Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi MERKEZ 
AYDIN
77
HASAN
ARSLAN
Mesleki Açıköğretim Lisesi MERKEZE BAĞLI TAŞRA 
BAKANLIK
78
İBRAHİM
YEREL
100. Yıl Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi MERKEZ 
BALIKESİR
79
YUSUF
AKBULUT
Balıkesir Anadolu İmam Hatip Lisesi MERKEZ 
BALIKESİR
80
FERHAT
ARSLAN
İmam Hatip Lisesi İVRİNDİ 
BALIKESİR
81
ALİ OSMAN
MERTSÖZ
Kız Teknik ve Meslek Lisesi MERKEZ 
BALIKESİR
82
ADNAN
GÖRGÜLÜ
Merkez Ticaret Meslek Lisesi MERKEZ 
BALIKESİR
83
AHMET
ÖNCEL
Batman Anadolu İmam Hatip Lisesi MERKEZ 
BATMAN
84
ŞEHMUS
CEVİZ
Batman Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi MERKEZ 
BATMAN
85
MAZHAR
SUZAN
Kız Teknik ve Meslek Lisesi MERKEZ 
BATMAN
86
AYSUN
ERYAŞAR
Ticaret Meslek Lisesi MERKEZ 
BATMAN
87
ERHAN
KOCABEY
Bayburt Anadolu İmam Hatip Lisesi MERKEZ 
BAYBURT
88
ABDURRAHMAN
ENSARİ
Bingöl Anadolu İmam Hatip Lisesi MERKEZ 
BİNGÖL
89
ORHAN
ÖRKEN
Bingöl Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi MERKEZ 
BİNGÖL
90
FARUK
KÖSE
Kız Teknik ve Meslek Lisesi MERKEZ 
BİNGÖL
91
EMRAH
ERTAŞ
Merkez Ticaret Meslek Lisesi MERKEZ 
BİNGÖL
92
MEHMET ŞERİF
GÖK
Bitlis Anadolu İmam Hatip Lisesi MERKEZ 
BİTLİS
93
BARIŞ
KIZILTOPRAK
Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi MERKEZ 
BİTLİS
94
MEVLÜT
ERDOĞAN
Bolu Anadolu İmam Hatip Lisesi MERKEZ 
BOLU
95
KANİ
PARLAK
Gerede Anadolu İmam Hatip Lisesi GEREDE 
BOLU
96
NİHAT
COŞKUN
Gerede Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi GEREDE 
BOLU
97
TARIK
AKSOY
İzzet Baysal Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi MERKEZ 
BOLU
98
MEHMET
ULU
Ali Osman Sönmez Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi OSMANGAZİ 
BURSA
99
NEVZAT
DURGUTLU
Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi NİLÜFER 
BURSA
100
YAŞAR
TAŞCI
Bursa Anadolu İmam Hatip Lisesi YILDIRIM 
BURSA
101
CEVDET
ELMAS
Demirtaşpaşa Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi OSMANGAZİ 
BURSA
102
MUHSİN
HUYUGÜZEL
Demirtaşpaşa Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi OSMANGAZİ 
BURSA
103
HÜSEYİN
ER
Gemlik Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Denizcilik Anadolu Meslek Lisesi GEMLİK 
BURSA
104
YUSUF
KARAGÖZ
Hürriyet Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi OSMANGAZİ 
BURSA
105
MEHMET
EKİZ
İl Milli Eğitim Müdürlüğü BÜYÜKŞEHİR 
BURSA
106
MURAT
ELÇİN
İnegöl Dörtçelik Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi İNEGÖL 
BURSA
107
RAMAZAN
ACAR
Mimar Sinan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi YILDIRIM 
BURSA
108
ŞÜKRAN
DEMİRÖZ
Necatibey Kız Teknik ve Meslek Lisesi OSMANGAZİ 
BURSA
109
ALİ FAİK
BAK
Nilüfer İslam Uyar Ticaret Meslek Lisesi NİLÜFER 
BURSA
110
KENAN
ÜNSAL
Osmangazi Ticaret Meslek Lisesi OSMANGAZİ 
BURSA
111
MUSTAFA
BENLİ
Yeşilyayla Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi YILDIRIM 
BURSA
112
KENAN
HASDEMİR
Yıldırım İMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesi YILDIRIM 
BURSA
113
EMİN
BİLGEN
Yıldırım Ticaret Meslek Lisesi YILDIRIM 
BURSA
114
SEBAHATTİN
UÇAR
Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi OSMANGAZİ 
BURSA
115
MEHMET FATİH
YILMAZ
Nedime Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi MERKEZ 
ÇANAKKALE
116
SADETTİN
KILINÇ
Çankırı Anadolu İmam Hatip Lisesi MERKEZ 
ÇANKIRI
117
SADETTİN
DİNÇER
Çankırı Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi MERKEZ 
ÇANKIRI
118
RECEP
YAZICI
Çorum Anadolu İmam Hatip Lisesi MERKEZ 
ÇORUM
119
RAMAZAN
YİĞİTOĞLU
Çorum Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi MERKEZ 
ÇORUM
120
ZERRİN
AYVAZOĞLU
Kız Teknik ve Meslek Lisesi MERKEZ 
ÇORUM
121
İRFAN
TUNÇKILIÇ
Sungurlu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi SUNGURLU 
ÇORUM
122
TARIK
TUTUMLU
Denizli Ticaret Meslek Lisesi MERKEZ 
DENİZLİ
123
HAYDAR
GÜNGÖR
İl Milli Eğitim Müdürlüğü MERKEZ 
DENİZLİ
124
NİHAL
GÜNGÖR KILINÇ
Vali Vefki Ertür Kız Teknik ve Meslek Lisesi MERKEZ 
DENİZLİ
125
ÜMİT
AYDIN
Bağdere İlköğretim Okulu SİLVAN 
DİYARBAKIR
126
SELMA
ÇAKMAK
Burhanettin Yıldız Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi BAĞLAR 
DİYARBAKIR
127
MEHMET ŞAHFİ
ÇELİK
Cumhuriyet İlköğretim Okulu BİSMİL 
DİYARBAKIR
128
MEHMET
BALDEMİR
Çermik Çok Programlı Lisesi ÇERMİK 
DİYARBAKIR
129
ÖMER
AYKANAT
Diyarbakır Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi YENİŞEHİR 
DİYARBAKIR
130
KASIM
FİNCAN
Ergani Şehit Jandarma Pilot Yüzbaşı Lütfü Gün Meslekî ve Teknik Eğitim Merkezi ERGANİ 
DİYARBAKIR
131
ŞEYHMUS
AYAN
İl Milli Eğitim Müdürlüğü BÜYÜKŞEHİR 
DİYARBAKIR
132
CAHİT
KURSAV
Kız Teknik Öğretim Olgunlaşma Enstitüsü, Pratik Kız Sanat Okulu, Kız Teknik ve Meslek Lisesi YENİŞEHİR 
DİYARBAKIR
133
YÜKSEL
GÜMÜŞ
Kız Teknik Öğretim Olgunlaşma Enstitüsü, Pratik Kız Sanat Okulu, Kız Teknik ve Meslek Lisesi YENİŞEHİR 
DİYARBAKIR
134
ABDULLAH
BİTER
M.Adil Kepoğlu İlköğretim Okulu SİLVAN 
DİYARBAKIR
135
DAVUT
ÇELİK
Merkez Ticaret Meslek Lisesi YENİŞEHİR 
DİYARBAKIR
136
ABDULLAH
ORUÇ
Muazzez Sümer Kız Teknik ve Meslek Lisesi YENİŞEHİR 
DİYARBAKIR
137
HANİFİ
GÜLTEKİN
Nafiye-Ömer Şevki Cizrelioğlu Lisesi KAYAPINAR 
DİYARBAKIR
138
BİLAL
DURMAZ
Vali Gökhan Aydıner Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi KAYAPINAR 
DİYARBAKIR
139
MURAT
TAYYAR
Düzce Anadolu İmam Hatip Lisesi MERKEZ 
DÜZCE
140
İRFAN
SEVİNÇ
Düzce Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi MERKEZ 
DÜZCE
141
ALAATTİN
ARSLAN
Konuralp Çok Programlı Lisesi MERKEZ 
DÜZCE
142
SEYFETTİN
DEMİRER
Merkez Ticaret Meslek Lisesi MERKEZ 
DÜZCE
143
MUSTAFA
TAŞDEMİR
Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi MERKEZ 
DÜZCE
144
HALİD
İPEK
100. Yıl Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi MERKEZ 
ELAZIĞ
145
YUSUF
ERGEN
Elazığ Anadolu İmam Hatip Lisesi MERKEZ 
ELAZIĞ
146
ABDULLAH
ALTAY
Elazığ Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi MERKEZ 
ELAZIĞ
147
ADIGÜZEL
AKAN
Gazi Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi MERKEZ 
ELAZIĞ
148
NURSEL
BAYRAMCI
İMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesi MERKEZ 
ELAZIĞ
149
HAMİT
KILIÇ
Öğretmen Sıdıka Avar Kız Teknik ve Meslek Lisesi MERKEZ 
ELAZIĞ
150
CAFER
YILMAZ
Erzincan Anadolu İmam Hatip Lisesi MERKEZ 
ERZİNCAN
151
MAHMUT
AY
Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi YAKUTİYE 
ERZURUM
152
İDRİS
YILMAZ
Erzurum Anadolu İmam Hatip Lisesi YAKUTİYE 
ERZURUM
153
BATTAL
KILIÇ
Halk Eğitim Merkezi Ve Akşam Sanat Okulu YAKUTİYE 
ERZURUM
154
CANİP
KÜÇÜKOĞLU
İl Milli Eğitim Müdürlüğü BÜYÜKŞEHİR 
ERZURUM
155
ORHAN
ŞORAKLI
Kazımkarabekir Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi PALANDÖKEN 
ERZURUM
156
SALİH
KUL
Kız Teknik ve Meslek Lisesi YAKUTİYE 
ERZURUM
157
MEHMET
ŞAHİN
Merkez Ticaret Meslek Lisesi YAKUTİYE 
ERZURUM
158
MEVLÜT
AKÇAY
Oltu Anadolu İmam Hatip Lisesi OLTU 
ERZURUM
159
FATİH
KARASU
Rıfkı Salim Burçak Kız Teknik ve Meslek Lisesi PALANDÖKEN 
ERZURUM
160
HALİM SÜHA
MESUTGİL
Yıldızkent Nafizbey Ticaret Meslek Lisesi PALANDÖKEN 
ERZURUM
161
TUNER
ŞAHİN
Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ODUNPAZARI 
ESKİŞEHİR
162
MEHMET VELİ
FİDAN
Eskişehir Odunpazarı Ticaret Meslek Lisesi ODUNPAZARI 
ESKİŞEHİR
163
MUSTAFA
KIRAN
Gazi Kız Teknik ve Meslek Lisesi ODUNPAZARI 
ESKİŞEHİR
164
AHMET
ÖZCAN
Kız Teknik Olgunlaşma Enstitüsü ve Kız Teknik ve Meslek Lisesi ODUNPAZARI 
ESKİŞEHİR
165
SELMA
ÖZDEMİR
Sarar Anadolu İmam Hatip Lisesi ODUNPAZARI 
ESKİŞEHİR
166
MURAT
EROKUTAN
Tepebaşı Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi TEPEBAŞI 
ESKİŞEHİR
167
ABDURRAHMAN
GÖZÜTOK
Turgut Reis Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ODUNPAZARI 
ESKİŞEHİR
168
CİHAN
TAKTEKİN
Türk Telekom Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ODUNPAZARI 
ESKİŞEHİR
169
DURMUŞ
ELVEREN
Yunus Emre Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ODUNPAZARI 
ESKİŞEHİR
170
ALİ BAYRAM
ÇAKIR
Alkan Kız Teknik ve Meslek Lisesi NİZİP 
GAZİANTEP
171
İJLAL
KARACA
Fatih Kız Teknik ve Meslek Lisesi ŞEHİTKAMİL 
GAZİANTEP
172
MEHMET ALİ
DAĞDEVİREN
Gönül Polat Haksal Ticaret Meslek Lisesi ŞAHİNBEY 
GAZİANTEP
173
ALİ İHSAN
ÇOLAKFAKIOĞLU
Hacı Muzaffer Bakbak Kız Teknik ve Meslek Lisesi ŞAHİNBEY 
GAZİANTEP
174
MUSTAFA
KARAKAYA
Hacı Sani Konukoğlu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ŞEHİTKAMİL 
GAZİANTEP
175
NECDET
TUĞRUL
Halk Eğitim Merkezi ŞEHİTKAMİL 
GAZİANTEP
176
BEKİR
İNCİ
İl Milli Eğitim Müdürlüğü BÜYÜKŞEHİR 
GAZİANTEP
177
REFİK
YILMAZ
İmam Hatip Lisesi NİZİP 
GAZİANTEP
178
HACI
ERTENLİCE
Mehmet Akif Ersoy Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ŞEHİTKAMİL 
GAZİANTEP
179
MECİT
YILMAZ
Mehmet Rüştü Uzel Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ŞAHİNBEY 
GAZİANTEP
180
ABDULKERİM
EVİZ
Ömer Özmimar Anadolu İmam Hatip Lisesi ŞAHİNBEY 
GAZİANTEP
181
ERGÜN
ÖZKOL
Şehitkamil Aysel İbrahim Akınal Ticaret Meslek Lisesi ŞEHİTKAMİL 
GAZİANTEP
182
AHMET
AYDIN
Giresun Anadolu İmam Hatip Lisesi MERKEZ 
GİRESUN
183
SABRİ
KOSTAKOĞLU
Giresun Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi MERKEZ 
GİRESUN
184
NEVZAT
SARIAYDIN
Giresun Ticaret Meslek Lisesi MERKEZ 
GİRESUN
185
DENİZ
IŞIK
Kız Teknik ve Meslek Lisesi MERKEZ 
GİRESUN
186
MEHMET
DOĞANAY
Hakkari Anadolu İmam Hatip Lisesi MERKEZ 
HAKKARİ
187
AHMET
DAĞLI
Hakkari Ticaret Meslek Lisesi MERKEZ 
HAKKARİ
188
MEHMET ARİF
TATLI
Kız Teknik ve Meslek Lisesi MERKEZ 
HAKKARİ
189
AHMET HÜSNÜ
EMEK
Dörtyol Payas Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi DÖRTYOL 
HATAY
190
MUSTAFA
DOĞRU
Hatay Anadolu İmam Hatip Lisesi MERKEZ 
HATAY
191
CEMAL
AVCI
Hatay İskenderun Anadolu İmam Hatip Lisesi İSKENDERUN 
HATAY
192
AHMET
BENLİ
İskenderun Rotary Ticaret Meslek Lisesi İSKENDERUN 
HATAY
193
HASAN AYDIN
ÜRÜN
İskenderun Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi İSKENDERUN 
HATAY
194
SAFYA
KARADENİZ
Kız Teknik ve Meslek Lisesi İSKENDERUN 
HATAY
195
AHMET NEBİH
YAVUZ
Kız Teknik ve Meslek Lisesi MERKEZ 
HATAY
196
ERTUĞRUL
SARICA
Besti Aydeniz Kız Teknik ve Meslek Lisesi MERKEZ 
IĞDIR
197
MUSTAFA
BİLGİN
Isparta Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi MERKEZ 
ISPARTA
198
MUSTAFA
AVŞAR
İmam Hatip Lisesi MERKEZ 
ISPARTA
199
HAVVA BETÜL
ÇAYLAK
Kız Teknik ve Meslek Lisesi MERKEZ 
ISPARTA
200
EMİNE
MERMER
Atatürk Kız Teknik ve Meslek Lisesi KÜÇÜKÇEKMECE 
İSTANBUL
201
SERDAR YUNUS
KORKUT
Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ÜMRANİYE 
İSTANBUL
202
AHMET NAİL
KARADENİZ
Avcılar Saide Zorlu Tic.Mes.Lisesi AVCILAR 
İSTANBUL
203
OKTAY
AVCI
Avcılar Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi AVCILAR 
İSTANBUL
204
YASİN
GÜLEÇ
Bağcılar Ticaret Meslek Lisesi BAĞCILAR 
İSTANBUL
205
MUSTAFA
KÜÇÜKARABA
Bağcılar Yunus Emre Ticaret Meslek Lisesi BAĞCILAR 
İSTANBUL
206
ÖNDER
ÖZDEMİR
Bahçelievler Ticaret Meslek Lisesi BAHÇELİEVLER 
İSTANBUL
207
MURAT
AKDAŞ
Bahçelievler Türkiye Gazetesi Tic. Mes.Lisesi BAHÇELİEVLER 
İSTANBUL
208
METİN
ÇETİN
Bakırköy Anadolu İmam Hatip Lisesi BAKIRKÖY 
İSTANBUL
209
ESENGÜL
UYMAZ
Bakırköy Kız Teknik ve Meslek Lisesi BAKIRKÖY 
İSTANBUL
210
SEBAHATTİN
TÜYSÜZOĞLU
Bakırköy Ticaret Meslek Lisesi BAKIRKÖY 
İSTANBUL
211
SIDIKA
BİLGİN
Başakşehir Ticaret Meslek Lisesi BAŞAKŞEHİR 
İSTANBUL
212
İSMAİL
KOCAKIŞLA
Bayrampaşa Ticaret Meslek Lisesi BAYRAMPAŞA 
İSTANBUL
213
NİYAZİ
YILMAZ
Beykoz Akbaba Ticaret Meslek Lisesi BEYKOZ 
İSTANBUL
214
BEHRAM
ŞAHİN
Beykoz Anadoluhisarı Ticaret Meslek Lisesi BEYKOZ 
İSTANBUL
215
MEHMET
KARADENİZ
Beykoz Boğaziçi Anadolu İmam Hatip Lisesi BEYKOZ 
İSTANBUL
216
SELMA
TAŞ
Beykoz Kız Teknik ve Meslek Lisesi BEYKOZ 
İSTANBUL
217
KAMİL
AKBULUT
Beyoğlu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi BEYOĞLU 
İSTANBUL
218
YASEMİN
UYSAL
Cağaloğlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi FATİH 
İSTANBUL
219
SEDAT
CÖMERT
Cevat Koçak Ticaret Meslek Lisesi SARIYER 
İSTANBUL
220
HULKİ
KORKMAZ
Çatalca Anadolu İmam Hatip Lisesi ÇATALCA 
İSTANBUL
221
SEVİNÇ
ÇORBACIOĞLU
Çatalca Kız Teknik ve Meslek Lisesi ÇATALCA 
İSTANBUL
222
KUDRET
KALYONCU
Çavuşbaşı Çok Programlı Lisesi BEYKOZ 
İSTANBUL
223
ŞAKİR
CANKARA
Dr.Nurettin Erk-Perihan Erk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ATAŞEHİR 
İSTANBUL
224
ERKAN
BELEN
Ekrem Cevahir Çok Programlı Lisesi KAĞITHANE 
İSTANBUL
225
ÜNAL
MAMUR
Eyüp Anadolu İmam Hatip Lisesi EYÜP 
İSTANBUL
226
ŞİRİN
YAMAN
Fatih Kız Teknik ve Meslek Lisesi FATİH 
İSTANBUL
227
ALPER
ÇAĞLAR
Fatih Ticaret Meslek Lisesi FATİH 
İSTANBUL
228
TOLGA ÜMİT
YALÇINKAYA
Gaziosmanpaşa F. Özüdoğru Ticaret Meslek Lisesi GAZİOSMANPAŞA 
İSTANBUL
229
MEHMET
KALAYCI
Gültepe Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi KAĞITHANE 
İSTANBUL
230
HARUN
SÜMBÜL
Güngören Ticaret Meslek Lisesi GÜNGÖREN 
İSTANBUL
231
ESRA
GARİP
Gürpınar IMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi BEYLİKDÜZÜ 
İSTANBUL
232
ALİ
KOÇAK
Halkalı Ticaret Meslek Lisesi KÜÇÜKÇEKMECE 
İSTANBUL
233
EMİNE
KAYAALP
Halkalı Ticaret Meslek Lisesi KÜÇÜKÇEKMECE 
İSTANBUL
234
FİGEN
ERTUĞRUL
Haydar Akçelik Kız Teknik ve Meslek Lisesi EYÜP 
İSTANBUL
235
GÜNHAN
SAZ
Haydarpaşa Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ÜSKÜDAR 
İSTANBUL
236
BİNNUR
KAZAN
Hikmet Nazif Kurşunoğlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi BAĞCILAR 
İSTANBUL
237
MUSTAFA
BAYRAK
İbrahim Müteferrika Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi FATİH 
İSTANBUL
238
BAĞDADE
ÖZCANLI
İHKİB Kağıthane Kız Teknik ve Meslek Lisesi KAĞITHANE 
İSTANBUL
239
MUSTAFA
AŞIK
İmam Hatip Lisesi GAZİOSMANPAŞA 
İSTANBUL
240
İSMAİL
YILDIRIM
İnönü Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi BAYRAMPAŞA 
İSTANBUL
241
KENAN
AKSOY
İstanbul Ticaret Odası Çok Programlı Lisesi ÇATALCA 
İSTANBUL
242
HAMİYET
AVCI
İstanbul Vali Hayri Kozakçıoğlu Tic.Mes.Lis. KAĞITHANE 
İSTANBUL
243
CAVİT
NURCAN
K.Çekmece Z. Mustafa Dalgıç Ticaret Meslek Lisesi KÜÇÜKÇEKMECE 
İSTANBUL
244
FATİH
SOLAK
Kadıköy Anadolu İmam Hatip Lisesi KADIKÖY 
İSTANBUL
245
MEHMET İRFAN
DURGUN
Kadıköy Kız Teknik ve Meslek Lisesi KADIKÖY 
İSTANBUL
246
SÜLEYMAN
BÜLBÜL
Kadıköy Ticaret Meslek Lisesi KADIKÖY 
İSTANBUL
247
MURAT
ERTAŞ
Kağıthane Anadolu İmam Hatip Lisesi KAĞITHANE 
İSTANBUL
248
HAMZA
KALI
Kağıthane İTO Ticaret Meslek Lisesi KAĞITHANE 
İSTANBUL
249
BÜLENT
TOPAL
Kartal Disk Kız Teknik ve Meslek Lisesi KARTAL 
İSTANBUL
250
ABDULKERİM
ERSAN
Kartal IMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesi KARTAL 
İSTANBUL
251
DAVUT
BOLAT
Kartal Mehmet Akif Ersoy Anadolu İmam Hatip Lisesi KARTAL 
İSTANBUL
252
GÜLCAN
ATAGÜN
Kartal Ticaret Meslek Lisesi KARTAL 
İSTANBUL
253
MAHMUT FARUK
GÖKALP
Kocasinan Şehit Samet Kırbaş Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi BAHÇELİEVLER 
İSTANBUL
254
ENGİN
AVCI
Kumburgaz Mehmet Erçağ Ticaret Meslek Lis. BÜYÜKÇEKMECE 
İSTANBUL
255
HATİCE
HANLIOĞLU
Küçükköy Kız Teknik ve Meslek Lisesi GAZİOSMANPAŞA 
İSTANBUL
256
SUNAY
BAYRAKTAROĞLU
Küçükköy Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi GAZİOSMANPAŞA 
İSTANBUL
257
MUSTAFA NAFİZ
KOÇ
Maçka Akif Tuncel Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ŞİŞLİ 
İSTANBUL
258
İKRAM
GÜNAY
Maltepe Anadolu İmam Hatip Lisesi MALTEPE 
İSTANBUL
259
EMİNE
İPEK
Maltepe Kız Teknik ve Meslek Lisesi MALTEPE 
İSTANBUL
260
MEHMET AKİF
YAĞCI
Maltepe Ticaret Meslek Lisesi MALTEPE 
İSTANBUL
261
HARUN
YAZICILAR
Mareşal Fevzi Çakmak Ticaret Meslek Lis. EYÜP 
İSTANBUL
262
BİNNUR
GÜLDALI
Mİthatpaşa Kız Teknik ve Meslek Lisesi ÜSKÜDAR 
İSTANBUL
263
MİNE
GÜNAY
Nahit Menteşe Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi KÜÇÜKÇEKMECE 
İSTANBUL
264
EMİNE
KAYMAK KIVANÇ
Nişantaşı Rüştü Uzel Kız Teknik ve Meslek Lisesi ŞİŞLİ 
İSTANBUL
265
MURAT
ZAİM
Pendik Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi PENDİK 
İSTANBUL
266
GÜLBAHAR
PALAVAROĞLU
Pendik Ticaret Meslek Lisesi PENDİK 
İSTANBUL
267
SEVİM
ER
Sabiha Gökçen Kız Teknik ve Meslek Lisesi KARTAL 
İSTANBUL
268
İRFAN
KORKMAZ
Sarıyer Kız Teknik ve Meslek Lisesi SARIYER 
İSTANBUL
269
ÜNAL
GÜRSEL
Sarıyer Mehmet Şam Ticaret Meslek Lisesi SARIYER 
İSTANBUL
270
SEYHAN
YAMAN
Selçuk Kız Teknik ve Meslek Lisesi FATİH 
İSTANBUL
271
NASUH
DEVECİ
Siyavuşpaşa Kız Teknik ve Meslek Lisesi BAHÇELİEVLER 
İSTANBUL
272
AYNUR
AYDIN
Sultan Selim Kız Teknik ve Meslek Lisesi FATİH 
İSTANBUL
273
ORHAN
AYKUT
Sultanahmet Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi FATİH 
İSTANBUL
274
METİN
YAĞIR
Sultanbeyli Anadolu İmam Hatip Lisesi SULTANBEYLİ 
İSTANBUL
275
ÇETİN
ŞENDİL
Şehit Öğretmen Hüseyin Ağırman Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi KARTAL 
İSTANBUL
276
YUSUF
ÇAKMAK
Şişli Ahi Evran Tic.Mes.Lisesi ŞİŞLİ 
İSTANBUL
277
SÜLEYMAN
ÜÇÜNCÜ
Şişli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ŞİŞLİ 
İSTANBUL
278
NECATİ
YENMEZ
Taksim Ticaret Meslek Lisesi BEYOĞLU 
İSTANBUL
279
AHMET HAMDİ
AYDOĞDU
Turhan Feyzioğlu Ticaret Meslek Lisesi SULTANBEYLİ 
İSTANBUL
280
SELİM
YILDIRIM
Tuzla Süleyman Demirel Ticaret Meslek Lisesi TUZLA 
İSTANBUL
281
MURAT
GÜR
Tuzla Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi TUZLA 
İSTANBUL
282
GÜNGÖR
EBCİN
Ümraniye 75.Yıl Cumhuriyet Ticaret Meslek Lisesi ÜMRANİYE 
İSTANBUL
283
HALİL AHMET
FİDAN
Ümraniye Anadolu İmam Hatip Lisesi ÜMRANİYE 
İSTANBUL
284
HAKAN
İPEKLİ
Ümraniye Kız Teknik ve Meslek Lisesi ÜMRANİYE 
İSTANBUL
285
OKŞAN
YILDIZ
Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ÜMRANİYE 
İSTANBUL
286
MURAT
OĞUZ
Ümraniye Ticaret Meslek Lisesi ÜMRANİYE 
İSTANBUL
287
MUHAMMET
TÜRKMEN
Üsküdar Anadolu İmam Hatip Lisesi ÜSKÜDAR 
İSTANBUL
288
SEBAHATTİN
KAYA
Üsküdar İMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesi ÜSKÜDAR 
İSTANBUL
289
NEJDET
BAKIŞ
Yakacık Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi KARTAL 
İSTANBUL
290
MUSTAFA
YILMAZ
Zeytinburnu Anadolu İmam Hatip Lisesi ZEYTİNBURNU 
İSTANBUL
291
HASAN HÜSEYİN
SÜNGÜ
Zeytinburnu IMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesi ZEYTİNBURNU 
İSTANBUL
292
MEHMET ALİ
ŞAHİN
Zeytinburnu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ZEYTİNBURNU 
İSTANBUL
293
AHMET
TÜFEK
Aliağa Anadolu Teknik Lisesi, Anadolu Meslek Lisesi, Teknik Lise, METEM ALİAĞA 
İZMİR
294
CUMHUR
APAK
Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi KARABAĞLAR 
İZMİR
295
NEDİM
KORKMAZ
Balçova Ticaret Meslek Lisesi BALÇOVA 
İZMİR
296
MEHMET ALİ
KARAKAYA
Bornova Altay Ticaret Meslek Lisesi BORNOVA 
İZMİR
297
ZEKİYE
EKŞİOĞLU
Bornova Kız Teknik ve Meslek Lisesi BORNOVA 
İZMİR
298
EROL
ŞAHİNKAYA
Bozyaka Şehit Fethi Bey Ticaret Meslek Lisesi KARABAĞLAR 
İZMİR
299
ALİ NAİM
PAKER
Buca Devlet Malzeme Ofisi Çok Programlı Lisesi BUCA 
İZMİR
300
HASAN
KORKMAZ
Buca Ticaret Meslek Lisesi BUCA 
İZMİR
301
ZAİDE
URKAN
Cumhuriyet N.S. İşgören Kız Teknik ve Meslek Lisesi, 100. Yıl Kız Tek.Öğr.Olg.Ens. KONAK 
İZMİR
302
KUDRET GÜRAY
KAÇMAZ
Çınarlı Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi,Denizcilik Meslek Lisesi KONAK 
İZMİR
303
ZEYNEP
GÜNIŞIK
Çiğli İMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesi ÇİĞLİ 
İZMİR
304
ERDEM
TOKER
Gazeteci Çetin Altan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi BAYRAKLI 
İZMİR
305
İLKER
ESEN
Gaziemir Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi GAZİEMİR 
İZMİR
306
YAŞAR
KARAKÖSE
Gaziemir Tic.Mes.Lisesi GAZİEMİR 
İZMİR
307
MEHMET
TANRIVERDİ
Göztepe Kız Teknik ve Meslek Lisesi KONAK 
İZMİR
308
NESRİN
ALPASLAN
Gültepe Nenehatun Kız Teknik ve Meslek Lisesi KONAK 
İZMİR
309
SAMİ EGEMEN
DURGUN
IMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesi GAZİEMİR 
İZMİR
310
KAZIM
KARAKURT
İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi BUCA 
İZMİR
311
YUSUF
CANER
İzmir Tic.Mes.Lisesi KONAK 
İZMİR
312
ADNAN
ATAKAV
KARABAĞLAR HALK EĞİTİMİ MERKEZİ KARABAĞLAR 
İZMİR
313
CENGİZ
KAYA
Karşıyaka Kız Teknik ve Meslek Lisesi KARŞIYAKA 
İZMİR
314
AZİZ BİROL
ÇÖMEZ
Karşıyaka M.Ali Lahur Tic.Mes.Lisesi KARŞIYAKA 
İZMİR
315
DİLEK
BOSTANCI
Kız Teknik ve Meslek Lisesi BUCA 
İZMİR
316
AHMET
ALTAY
Konak Atatürk Tic.Mes.Lisesi KONAK 
İZMİR
317
FAHRİTTİN
ADSIZ
Konak İmam Hatip Lisesi KONAK 
İZMİR
318
MURAT
AVCI
Küçükyalı Kız Teknik ve Meslek Lisesi KONAK 
İZMİR
319
SALİH
AKDOĞAN
Mersinli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi KONAK 
İZMİR
320
TEVFİK ŞABAN
EVİN
Mimarsinan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi BORNOVA 
İZMİR
321
METİN
ÖZALTIN
Mithatpaşa Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi KONAK 
İZMİR
322
AHMET
AKSU
Seyit Şanlı Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi BORNOVA 
İZMİR
323
SALİM
TOSUN
Şehit İdari Ataşe Çağlar Yücel Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Denizcilik Anadolu Meslek Lisesi KONAK 
İZMİR
324
GÜRAL
TEPEALAN
Şükrü Seher Ergil Ticaret Meslek Lisesi BORNOVA 
İZMİR
325
MEHMET
AKGÜL
Elbistan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ELBİSTAN 
KAHRAMANMARAŞ
326
HACI
PARLAK
Kahramanmaraş Anadolu İmam Hatip Lisesi MERKEZ 
KAHRAMANMARAŞ
327
ARİF
ÇOKAKLI
Kahramanmaraş Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi MERKEZ 
KAHRAMANMARAŞ
328
DURALİ
TEKER
Kahramanmaraş Ticaret Meslek Lisesi MERKEZ 
KAHRAMANMARAŞ
329
HAVVA TUĞBA
ERSAL
Kız Teknik ve Meslek Lisesi MERKEZ 
KAHRAMANMARAŞ
330
AHMET
HEBEBCİ
Karaman Anadolu İmam Hatip Lisesi MERKEZ 
KARAMAN
331
FETTAH
TOPCU
Nefise Sultan Kız Teknik ve Meslek Lisesi MERKEZ 
KARAMAN
332
RECEP
UĞURLUEL
Kars Anadolu İmam Hatip Lisesi MERKEZ 
KARS
333
FATMA
HÖKELEK
Atatürk Kız Teknik ve Meslek Lisesi KOCASİNAN 
KAYSERİ
334
OSMAN
AYDOĞAN
Develi Anadolu İmam Hatip Lisesi DEVELİ 
KAYSERİ
335
ABDULLAH
DEMİRTAŞ
Halil İlik Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi MELİKGAZİ 
KAYSERİ
336
MEHMET EMİN
İNAN
Hürriyet Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi MELİKGAZİ 
KAYSERİ
337
NAMIK
KAVRAAL
İl Milli Eğitim Müdürlüğü BÜYÜKŞEHİR 
KAYSERİ
338
ERTUĞRUL
ERARSLAN
Kayseri Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi MELİKGAZİ 
KAYSERİ
339
SEYİT METE
NAYMAN
Kız Teknik ve Meslek Lisesi KOCASİNAN 
KAYSERİ
340
ABDULLAH
DÖNMEZ
Kocasinan Ahmet Erdem Ticaret Meslek Lisesi KOCASİNAN 
KAYSERİ
341
YUSUF CENGİZ
TAŞ
M.Germirli Anadolu İmam Hatip Lisesi KOCASİNAN 
KAYSERİ
342
AHMET
SÖNMEZ
Seyyid Burhaneddin Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi MELİKGAZİ 
KAYSERİ
343
LOKMAN
ÇETİNKAYA
Gazi Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi MERKEZ 
KIRIKKALE
344
YAKUP
ÇALKAN
Kırıkkale Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi MERKEZ 
KIRIKKALE
345
MERYEM
KONAKÇI
Kız Teknik ve Meslek Lisesi MERKEZ 
KIRIKKALE
346
HÜSEYİN
DEMİRBİLEK
Anadolu Kalkınma Vakfı Kız Teknik ve Meslek Lisesi GÖLCÜK 
KOCAELİ
347
ÇETİN
TAHTACI
Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi İZMİT 
KOCAELİ
348
UFUK
AKDENİZ
Çayırova Ticaret Meslek Lisesi GEBZE 
KOCAELİ
349
GÜLHAN
SAVACI
Çolakoğlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi GEBZE 
KOCAELİ
350
ŞENEL
AYDIN
Gebze Anadolu İmam Hatip Lisesi GEBZE 
KOCAELİ
351
MEHMET
ŞENOL
Gebze Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi GEBZE 
KOCAELİ
352
AHMET OĞUZ
MUCUK
Gölcük İhsaniye Ticaret Meslek Lisesi GÖLCÜK 
KOCAELİ
353
ŞENOL
BALIK
Gölcük Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi,Denizcilik Anadolu Meslek Lisesi GÖLCÜK 
KOCAELİ
354
ABDULVAHİT
KAVUŞTURAN
İzmit Anadolu İmam Hatip Lisesi İZMİT 
KOCAELİ
355
YILMAZ
BALLIKAYA
İzmit Ticaret Meslek Lisesi İZMİT 
KOCAELİ
356
BAYRAM HASAN
GÜLŞEN
Kız Teknik ve Meslek Lisesi İZMİT 
KOCAELİ
357
SABRİ
MUTLU
Kocaeli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi İZMİT 
KOCAELİ
358
MURAT
TÜRE
Körfez Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi KÖRFEZ 
KOCAELİ
359
SEVİL
YILDIZ
Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi İZMİT 
KOCAELİ
360
ZEKİ
CİCİ
Atatürk Kız Teknik ve Meslek Lisesi MERAM 
KONYA
361
MAHMUT
BALCI
Atatürk Sağlık Meslek Lisesi SELÇUKLU 
KONYA
362
DURSUN ALİ
KABAN
Ereğli Anadolu İmam Hatip Lisesi EREĞLİ 
KONYA
363
ENVER
BAYIR
Fatih Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi SELÇUKLU 
KONYA
364
İBRAHİM
ASLAN
İsmet İnönü Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi AKŞEHİR 
KONYA
365
NACİ
KARTAL
Karatay Konya Anadolu İmam Hatip Lisesi KARATAY 
KONYA
366
MUAMMER
KÜÇÜK
Meram Ticaret Meslek Lisesi MERAM 
KONYA
367
NEJDET
AKBUĞA
Selçuklu Atatürk Lisesi SELÇUKLU 
KONYA
368
MEHMET
KASALAK
Selçuklu Kız Teknik ve Meslek Lisesi SELÇUKLU 
KONYA
369
BEHÇET
BAHAR
Selçuklu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi SELÇUKLU 
KONYA
370
BAYRAM
SARI
Gediz Ticaret Meslek Lisesi GEDİZ 
KÜTAHYA
371
RAMAZAN
ALTINAY
Kız Teknik ve Meslek Lisesi GEDİZ 
KÜTAHYA
372
MEHMET
AKÇAY
Kütahya Anadolu İmam Hatip Lisesi MERKEZ 
KÜTAHYA
373
AHMET
MERCAN
Kütahya Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi MERKEZ 
KÜTAHYA
374
AZİZ SERDAR
ÖZCAN
Hasan Akbudak İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi MERKEZ 
MALATYA
375
MEHMET CAN
KÖPRÜ
Hekimhan Anadolu Teknik Lisesi ve Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi HEKİMHAN 
MALATYA
376
MUSTAFA
ACET
Kız Teknik ve Meslek Lisesi MERKEZ 
MALATYA
377
HAYDAR
ŞAHİN
Malatya Anadolu İmam Hatip Lisesi MERKEZ 
MALATYA
378
İHSAN
ÇITAK
Malatya Ticaret Meslek Lisesi MERKEZ 
MALATYA
379
ARİF
ÇİÇEKÇİ
Şehit Kemal Özalper Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi MERKEZ 
MALATYA
380
DERVİŞ
DOKGÖZ
Yunus Emre Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi MERKEZ 
MALATYA
381
SANİYE
METİN
Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi MERKEZ 
MALATYA
382
MUSA
EREN
Akhisar Anadolu İmam Hatip Lisesi AKHİSAR 
MANİSA
383
MEHMET ZEKİ
DEMİR
İsmet İnönü Kız Teknik ve Meslek Lisesi MERKEZ 
MANİSA
384
İLHAN YAHYA
DEMİRBAŞ
Manisa Anadolu İmam Hatip Lisesi MERKEZ 
MANİSA
385
NURETTİN
TAŞDEMİR
Manisa Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi MERKEZ 
MANİSA
386
SEYHAN ÇAĞLAR
EMEN
Merkez Ticaret Meslek, Otelcilik ve Tur.Mes. Lisesi MERKEZ 
MANİSA
387
EKREM
URAS
İmam Hatip Lisesi MİDYAT 
MARDİN
388
SEVİM
ÖNDER
Kız Teknik ve Meslek Lisesi MERKEZ 
MARDİN
389
HIDIR
CEYLAN
Kızıltepe Anadolu Teknik Lisesi ve Meslekî ve Teknik Eğitim Merkezi KIZILTEPE 
MARDİN
390
MEHMET SIDDIK
TATLIDEDE
Mardin Anadolu İmam Hatip Lisesi MERKEZ 
MARDİN
391
MEHMET ALİ
DOKUMACI
Mardin Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi MERKEZ 
MARDİN
392
ZEKERİYA
ATİLLA
Midyat Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi MİDYAT 
MARDİN
393
MUSTAFA
BAHAR
Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi TOROSLAR 
MERSİN
394
MUSTAFA
TAT
Erdemli Anadolu Teknik Lisesi, Teknik Lise, Meslekî ve Teknik Eğitim Merkezi ERDEMLİ 
MERSİN
395
SERVET
GÜNDOĞAN
Kız Teknik ve Meslek Lisesi AKDENİZ 
MERSİN
396
RIZA TAŞKIN
ÇEVİRGENOĞLU
Kız Teknik ve Meslek Lisesi TARSUS 
MERSİN
397
HASAN
NAKIL
Merkez Nihal Erdem Ticaret Meslek Lisesi TOROSLAR 
MERSİN
398
MEHMET ERGÜN
DÖNGEL
Merkez Ticaret Meslek Lisesi AKDENİZ 
MERSİN
399
AHMET
AYDIN
Mersin Anadolu İmam Hatip Lisesi AKDENİZ 
MERSİN
400
ALİSEYDİ
AĞÇELİK
Mersin Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi AKDENİZ 
MERSİN
401
HÜSEYİN
ŞEVKAN
Silifke Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi,Denizcilik Anadolu Meslek Lisesi SİLİFKE 
MERSİN
402
SEYFİ
DÖRTGÖZ
Tarsus Anadolu İmam Hatip Lisesi TARSUS 
MERSİN
403
ÖMER
İLHAN
Tarsus İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi TARSUS 
MERSİN
404
SELİM
TEK
Tarsus Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi TARSUS 
MERSİN
405
HÜSEYİN
GÖLGE
Kız Teknik ve Meslek Lisesi MERKEZ 
MUĞLA
406
NİLGÜN
GÜN
Kız Teknik ve Meslek Lisesi MİLAS 
MUĞLA
407
HÜLYA
KONYAR
Milas Ticaret Meslek Lisesi MİLAS 
MUĞLA
408
RAMAZAN
TORAMAN
Muğla Anadolu İmam Hatip Lisesi MERKEZ 
MUĞLA
409
TEVFİK
KOCAYOLCU
Muğla Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi MERKEZ 
MUĞLA
410
HANİFİ
KARABEKTAŞ
Muş Anadolu İmam Hatip Lisesi MERKEZ 
MUŞ
411
MEHMET NURİ
ÇELİK
Muş Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi MERKEZ 
MUŞ
412
TÜMER
TÜRKELİ
Kız Teknik ve Meslek Lisesi MERKEZ 
NİĞDE
413
TAHİR
ÖZ
Niğde Anadolu İmam Hatip Lisesi MERKEZ 
NİĞDE
414
ALİ
KÜTÜK
Fatsa Anadolu İmam Hatip Lisesi FATSA 
ORDU
415
AHMET
VERDİ
Ünye Adnan Menderes Ticaret Meslek Lisesi ÜNYE 
ORDU
416
MUSA
ÜRER
Ünye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Denizcilik Anadolu Meslek Lisesi ÜNYE 
ORDU
417
İLYAS
TÜRKMENOĞLU
Kadirli İMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesi KADİRLİ 
OSMANİYE
418
KADİR
UYDURAN
Merkez Ticaret Meslek Lisesi MERKEZ 
OSMANİYE
419
İSMAİL
BİÇER
Osmaniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi MERKEZ 
OSMANİYE
420
KASIM
ÇORAPÇI
Çayeli Anadolu İmam Hatip Lisesi ÇAYELİ 
RİZE
421
ŞEREF YÜKSEL
BÖLÜKBAŞOĞLU
Hasan Kemal Yardımcı İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Denizcilik Anadolu Meslek MERKEZ 
RİZE
422
ZEKİ
KUVEL
İmam Hatip Lisesi KALKANDERE 
RİZE
423
HANDAN
YENİGÜN
Kız Teknik ve Meslek Lisesi MERKEZ 
RİZE
424
MEMİŞ
HUT
Rize Anadolu İmam Hatip Lisesi MERKEZ 
RİZE
425
HAYDAR
ÇAKIR
Rize Ticaret Meslek Lisesi MERKEZ 
RİZE
426
MUSTAFA
HUT
Tevfik İleri Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi MERKEZ 
RİZE
427
ADEM
DOĞAN
Abidin Serhoş Çok Programlı Lisesi KOCAALİ 
SAKARYA
428
RAMAZAN
ÜNLÜ
Adapazarı Anadolu İmam Hatip Lisesi ADAPAZARI 
SAKARYA
429
ZAFER LEVENT
SOYHAN
Adapazarı Anadolu İmam Hatip Lisesi ADAPAZARI 
SAKARYA
430
ORHAN
GENÇER
Adapazarı TSO Ticaret Meslek Lisesi ADAPAZARI 
SAKARYA
431
ÜLKÜ
BAKAN
Akyazı Kız Teknik ve Meslek Lisesi AKYAZI 
SAKARYA
432
MEHMET AKİF
TURHAN
Akyazı Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi AKYAZI 
SAKARYA
433
FATMA
SANCAKLI
Erenler Yunus Çiloğlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi ERENLER 
SAKARYA
434
HALİM ERKAN
ÖZER
Erenler Yunus Emre Çok Programlı Lisesi ERENLER 
SAKARYA
435
ALİ
TÜRKOĞLU
Fatih Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ADAPAZARI 
SAKARYA
436
HÜSEYİN
KARAKAYA
İmam Hatip Lisesi AKYAZI 
SAKARYA
437
MEHMET SALİH
CANBAL
Karasu Teknik Lise, Meslekî ve Teknik Eğitim Merkezi KARASU 
SAKARYA
438
ŞÜKRAN
ANILMIŞ
Kız Teknik ve Meslek Lisesi ADAPAZARI 
SAKARYA
439
OSMAN
ÇAKIR
Pamukova Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi PAMUKOVA 
SAKARYA
440
SALİM
KÜÇÜKÖMEROĞLU
Sakarya Millî Piyango Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ARİFİYE 
SAKARYA
441
SEYFİ
YÜCEL
Sakarya Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ADAPAZARI 
SAKARYA
442
SEÇKİN
ALABAŞ
Sapanca Anadolu Teknik Lisesi, Teknik Lise, Meslekî ve Teknik Eğitim Merkezi SAPANCA 
SAKARYA
443
AHMET
ARSLAN
Serdivan Ticaret Meslek Lisesi SERDİVAN 
SAKARYA
444
UMUR
ÇEŞME
Ticaret Meslek Lisesi HENDEK 
SAKARYA
445
ZAFER
İPEK
Atakum Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ATAKUM 
SAMSUN
446
HASAN
DOKGÖZ
Bafra Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi BAFRA 
SAMSUN
447
YAŞAR
TAŞABAT
Hasan Çakın Kız Teknik ve Meslek Lisesi BAFRA 
SAMSUN
448
ÖMER
OKUYUCU
İl Milli Eğitim Müdürlüğü BÜYÜKŞEHİR 
SAMSUN
449
MUSTAFA
İLHAN
Kemal Paşa İlköğretim Okulu BAFRA 
SAMSUN
450
FÜGEN
ARTAR
Kız Teknik Öğretim Olgunlaşma Enstitüsü ve Kız Teknik ve Meslek Lisesi İLKADIM 
SAMSUN
451
RAMAZAN
COŞKUN
Samsun Anadolu İmam Hatip Lisesi İLKADIM 
SAMSUN
452
MUSTAFA
GÖREN
Samsun Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi İLKADIM 
SAMSUN
453
ABDULLAH
ÖKÇÜN
Samsun Ticaret Meslek Lisesi İLKADIM 
SAMSUN
454
SEHER
KULEİN
Sema-Cengiz Büberci Kız Teknik ve Meslek Lisesi İLKADIM 
SAMSUN
455
GÜLŞEN
ARSLANOĞLU
Kız Teknik ve Meslek Lisesi MERKEZ 
SİİRT
456
MEHMET FATİH
GÖZTOK
Siirt Anadolu İmam Hatip Lisesi MERKEZ 
SİİRT
457
HAKAN
HALAÇ
Boyabat Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi BOYABAT 
SİNOP
458
İSMET GÜRSEL
KÖKLÜ
Atatürk Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi MERKEZ 
SİVAS
459
YÜKSEL
KESİM
Kız Teknik ve Meslek Lisesi MERKEZ 
SİVAS
460
ASIM
ŞAHİN
Sivas Anadolu İmam Hatip Lisesi MERKEZ 
SİVAS
461
OKTAY
ATMAR
Sivas Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi MERKEZ 
SİVAS
462
FESİH
TURĞAY
Ceylanpınar Anadolu Teknik Lisesi ve Meslekî ve Teknik Eğitim Merkezi CEYLANPINAR 
ŞANLIURFA
463
MEHMET
MOLLA
Hadi Kutlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi VİRANŞEHİR 
ŞANLIURFA
464
MUSTAFA
KIZMAZ
IMKB Çok Programlı Lisesi MERKEZ 
ŞANLIURFA
465
BURHAN
DAĞ
İmam Hatip Lisesi CEYLANPINAR 
ŞANLIURFA
466
GÖKHAN
DENİZ
Kız Teknik ve Meslek Lisesi MERKEZ 
ŞANLIURFA
467
HÜSEYİN
BARAN
Kız Teknik ve Meslek Lisesi SİVEREK 
ŞANLIURFA
468
NURİ
YALDIZ
Merkez Ticaret Meslek Lisesi MERKEZ 
ŞANLIURFA
469
MEHMET METİN
AKDUMAN
Şanlıurfa Anadolu İmam Hatip Lisesi MERKEZ 
ŞANLIURFA
470
İBRAHİM HALİL
ERKASAP
Şanlıurfa Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi MERKEZ 
ŞANLIURFA
471
EMİN
PİŞKİN
Cizre Anadolu Lisesi CİZRE 
ŞIRNAK
472
AZAD
SABUNCU
Cizre Çok Programlı Lisesi CİZRE 
ŞIRNAK
473
SEBAHATTİN
BORÇİN
Cizre Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi CİZRE 
ŞIRNAK
474
MUSTAFA
GEDİK
Çorlu Ticaret Meslek Lisesi ÇORLU 
TEKİRDAĞ
475
SEZGİN
ÖZBEN
Kız Teknik ve Meslek Lisesi ÇORLU 
TEKİRDAĞ
476
VEDAT
ÖZMEN
Tekirdağ Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Denizcilik Anadolu Meslek Lisesi MERKEZ 
TEKİRDAĞ
477
AHMET
ERKMEN
Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi MERKEZ 
TEKİRDAĞ
478
DURAN
TURHAN
Kız Teknik ve Meslek Lisesi MERKEZ 
TOKAT
479
EROL
DİNÇ
Tokat Anadolu İmam Hatip Lisesi MERKEZ 
TOKAT
480
AHMET
KARAMAN
Tokat Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi MERKEZ 
TOKAT
481
HULUSİ
DERİK
Turhal Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi TURHAL 
TOKAT
482
MUSTAFA
SEVİNDİR
Zile Anadolu İmam Hatip Lisesi ZİLE 
TOKAT
483
KEMAL
ALTUNTAŞ
Akçaabat Teknik Lise ve Çok Programlı Lisesi AKÇAABAT 
TRABZON
484
MUHAMMET
TEKİNBAŞ
İmam Hatip Lisesi ARSİN 
TRABZON
485
MEHMET
YEREKAPAN
İMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesi MERKEZ 
TRABZON
486
ALİ SABRİ
KORKMAZ
Of Anadolu İmam Hatip Lisesi OF 
TRABZON
487
SABRİ
DEMİRKAYA
Trabzon Anadolu İmam Hatip Lisesi MERKEZ 
TRABZON
488
MUSTAFA
DEMİR
Trabzon Merkez Ticaret Meslek Lisesi MERKEZ 
TRABZON
489
AYDIN
BEKTAŞ
Trabzon Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Denizcilik Anadolu Meslek Lisesi MERKEZ 
TRABZON
490
ALİ
SEVAL
Kız Teknik ve Meslek Lisesi MERKEZ 
UŞAK
491
DOĞAN
DEMİR
Uşak Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi MERKEZ 
UŞAK
492
HALİT
ŞENOL
Erciş IMKB Ticaret Meslek Lisesi ERCİŞ 
VAN
493
YÜKSEL
ZORLU
Erciş İmam Hatip Lisesi ERCİŞ 
VAN
494
KASIM
ZENGİN
Kız Teknik ve Meslek Lisesi ERCİŞ 
VAN
495
RIZA
ATILGAN
Kız Teknik ve Meslek Lisesi MERKEZ 
VAN
496
İLYAS
GÖKDAŞ
Muradiye Çok Programlı Lisesi MURADİYE 
VAN
497
HAMİT
ALKAN
Van Anadolu İmam Hatip Lisesi MERKEZ 
VAN
498
BURHAN
DEMİR
Van Merkez Ticaret Meslek Lisesi MERKEZ 
VAN
499
İSMAİL
KASAP
Van Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi MERKEZ 
VAN
500
HAVVA
CEYLAN
Kız Teknik ve Meslek Lisesi MERKEZ 
YALOVA
501
YAVUZ
IRMAK
Yalova Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi MERKEZ 
YALOVA
502
NERMİN
TUZER KOÇ
Kız Teknik ve Meslek Lisesi MERKEZ 
YOZGAT
503
MEVLÜT
ERDİNÇ
Sorgun Anadolu İmam Hatip Lisesi SORGUN 
YOZGAT
504
MUSTAFA
KARABULUT
Yozgat Anadolu İmam Hatip Lisesi MERKEZ 
YOZGAT
505
KEMAL
KÜÇÜKKAYA
Ereğli Anadolu İmam Hatip Lisesi EREĞLİ 
ZONGULDAK
506
AHMET NECMETTİN
UNUR
Ereğli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi EREĞLİ 
ZONGULDAK
507
HÜSEYİN
MOSUN
Ereğli Ticaret Meslek Lisesi EREĞLİ 
ZONGULDAK
508
METİN ALİ
KIRAÇ
Kız Teknik ve Meslek Lisesi EREĞLİ 
ZONGULDAK
509
HÜLYA
ÇAKMAKCI
Kız Teknik ve Meslek Lisesi MERKEZ 
ZONGULDAK
510
MUHAMMET
UYSAL
Zonguldak Anadolu İmam Hatip Lisesi MERKEZ 
ZONGULDAK
511
İSMAİL
KARPUZ
Zonguldak Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi MERKEZ 
ZONGULDAK
512
ABDULHAKİM
ÇORAK
İmam Hatip Lisesi CİZRE 
ŞIRNAK

Bir Önceki Sayfaya Yönledirir
 

             
 
Ziyaretçi Sayısı
T.C. Millî Eğitim Bakanlığı

Bu web sitesi en iyi 1024 x 768 çözünürlükte görülebilir.