Mesleki Açık Öğretim Lisesi

HALK EĞİTİM MERKEZLERİNİN DİKKATİNE !

HALK EĞİTİM MERKEZLERİNİN DİKKATİNE !

Açık Öğretim Lisesi, Mesleki Açık Öğretim Lisesi, Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi ve Açık Öğretim Ortaokulu 2020-2021 eğitim öğretim yılı 1.,2.ve 3. dönem sınavları için halk eğitimi merkezlerince talep edilen ders kitapları halk eğitimi merkezlerine eylül ayı içerisinde gönderilecektir.

Muayene Kabul işlemleri; "Açık Öğretim Okulları Ders Kitapları Teslimat ve Muayene Kabul İşlemleri Kılavuzu'' dikkate alınarak e-yaygın sistemi, "Kurum İşlemleri" "Kitap İşlemleri" menüsü "Kitap Teslimat İşlemleri"nden, "Kitap", "Dönem" ve "Firma" seçilerek 09.09.2020- 30.09.2020 tarihleri mesai bitimine kadar yapılması gerekmektedir.

Öğrencilere kitap teslimi, e-yaygın sistemi; Kurum işlemleri, Kitap işlemleri, Öğrenci Kitap Teslimatı üzerinden T.C. numarası sorgulanarak yapılacaktır.

Resmi yazı için TIKLAYINIZ.

Kılavuz için TIKLAYINIZ.

Muayene kabul videosunuizlemek için TIKLAYINIZ.

Emniyet Mahallesi Milas Sokak No.21 06500 TEKNİKOKULLAR YENİMAHALLE / ANKARA - Bize ulaşmak için 4440632 MEBİMi arayabilirsiniz.

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.