Mesleki Açık Öğretim Lisesi

HALK EĞİTİMİ MERKEZLERİNİN DİKKATİNE!

HALK EĞİTİMİ MERKEZLERİNİN DİKKATİNE!

Genel  Müdürlüğümüz Açık Öğretim Daire Başkanlığı bünyesinde faaliyetlerini yürüten Açık Öğretim Ortaokulu, Açık Öğretim Lisesi, Mesleki Açık Öğretim Lisesi ve Açık Öğretim İmam Hatip Lisesine ait 2020-2021 eğitim öğretim yılı için halk eğitimi merkezleri müdürlükleri tarafından öğrencilere dağıtılacak kitap ihtiyaçlarının, e-yaygın sistemi üzerinden Nisan ayı içerisinde belirlenmesi planlanmaktadır.

Söz konusu kitap ihtiyaçlarının belirlenmesi öncesinde, halk eğitimi merkezi müdürlüklerinin depolarındaki kitapları saymaları ve e-yaygın sistemindeki "Kurum İşlemleri/Kitap İşlemleri /Kitap Depo Adet Giriş" ekranı üzerinden depolarındaki güncel kitap sayılarını 30 Mart 2020 tarihi mesai bitimine kadar belirtmeleri gerekmektedir.

 Bu kapsamda; halk eğitimi merkezi müdürlüklerinin depolarındaki kitap sayılarını sistemde güncelledikten sonra, öğrenciye kitap dağıtım işleminde e-yaygın sistemindeki "Öğrenci Kitap Dağıtım" ekranını kullanarak kitap sayılarını güncel tutmaları hususunda bilgilerinizi ve gereğini rica ederim.

 

 Resmi yazı için tıklayınız.

Emniyet Mahallesi Milas Sokak No.21 06500 TEKNİKOKULLAR YENİMAHALLE / ANKARA - Bize ulaşmak için 4440632 MEBİMi arayabilirsiniz.

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.