Mesleki Açık Öğretim Lisesi

İş yeri açma ile ilgili dilekçe örnekleri

 

İş Yeri Açma İstek Dilekçesi

 

 

 

Meslekî Açık Öğretim Lisesinden mezun olan öğrenciler İşyeri Açma Belgesi talebinde bulunabilirler. Bunun için bir dilekçe ile okulumuza başvurmaları yeterlidir.

  

İş Yeri Açma Belgesi İstek Dilekçesi Örneği

  


 

İş Yeri Açma Kayıp Dilekçesi

  

Öğrencilerimizin Meslekî Açık Öğretim Lisesinden almış oldukları işyeri açma belgelerini kaybetmeleri halinde bir dilekçe yazarak Yüz yüze eğitim yaptıkları okula şahsen başvurmaları gerekmektedir. Söz konusu bu belge öğrencinin dışında bir başkası tarafından alınacaksa noterden vekil tayin edilmesi gerekmektedir. Faksla yapılan başvurular dikkate alınmamaktadır.

  

İş Yeri Açma Belgesi Kayıp Dilekçesi Örneği

  


 

İş Yeri Açma Belge Defteri

 

 

Öğrencilerimize düzenlenen İş Yeri Açma Belgesinin bilgileri İş Yeri Açma Belge Defterine işlenmesi gerekmektedir. Bu belgenin A3 ve A4 formatlarında Word belgesi düzenlenmiş şekline aşağıdaki linklerde yer almaktadır.

   

A3 Formatında İş Yeri Açma Belge Defteri

 

A4 Formatında İş Yeri Açma Belge Defteri

 

Emniyet Mahallesi Milas Sokak No.21 06500 TEKNİKOKULLAR YENİMAHALLE / ANKARA - Telefon Rehberine ulaşmak için HAKKIMIZDA menüsü altındaki TELEFON REHBERİ ni tıklayınız.

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.