Mesleki Açık Öğretim Lisesi

KİTAP İHTİYAÇ İŞLEMLERİ BAŞLAMIŞTIR

KİTAP İHTİYAÇ İŞLEMLERİ BAŞLAMIŞTIR

Not: Mesleki açık öğretim programı ve açık öğretim imam hatip programı uygulayan okul/kurumlar kültür derslerine ait kitap ihtiyaçlarını klavuzun 7. maddesine göre oluşturulan komisyon kararı ile halk eğitim merkezi müdürlüklerine bildirecektir. Kültür dersleri klavuzda da belirtildiği gibi halk eğitim merkezi müdürlükleri tarafından e-Yaygın sistemine girilecektir.

       Klavuzun 8. Maddesinde belirtilen yüz yüze eğitim ders kitapları ise açık öğretim imam hatip programı uygulayan okul/ kurumlar tarafından örgün eğitimle birlikte istenecektir.

       Mesleki açık öğretim programı uygulayan okul/kurumlar yüz yüze eğitim ders kitapları ile ilgili herhangi bir bildirimde bulunmayıp http://www.megep.meb.gov.tr/ üzerinden yayınlanan meslek dersleri ile ilgili MEGEP modüllerinden faydalanacaklardır.


KILAVUZ İÇİN TIKLAYINIZ.

RESMİ YAZI İÇİN TIKLAYINIZ.

KİTAP İHTİYAÇ VİDEOSU İÇİN TIKLAYINIZ.

Emniyet Mahallesi Milas Sokak No.21 06500 TEKNİKOKULLAR YENİMAHALLE / ANKARA - Bize ulaşmak için 4440632 MEBİMi arayabilirsiniz.

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.