Mesleki Açık Öğretim Lisesi

KİTAP İHTİYAÇ MODÜLÜ AÇILMIŞTIR!

KİTAP İHTİYAÇ MODÜLÜ AÇILMIŞTIR!

Kitap ihtiyaç modülü açılmıştır.

2019-2020 eğitim öğretim-yılı Açık Öğretim Lisesi, Mesleki Açık Öğretim Lisesi, Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi ve Açık Öğretim Ortaokulu kitap ihtiyaçları, e- yaygın sistemi kitap ihtiyaç modülü üzerinden 29 Mayıs- 15 Haziran 2019 tarihleri arasında yapılacaktır. Halk eğitimi merkezleri kitap ihtiyaçlarını belirtilen tarihler arasında resmi yazı ile gönderilen EK' teki açıklamaları dikkate alarak yıllık ( 1, 2 ve 3. dönem kitapları) olarak isteyeceklerdir.          

Mesleki Açık Öğretim Lisesi ve Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi öğrencilerinin kitap ihtiyaç talepleri, bu okulların yüz yüze eğitim derslerini veren kurumlar tarafından bulundukları ilçedeki halk eğitimi merkezi müdürlüklerine resmi yazı ile bildireceklerdir. Halk eğitimi merkezi müdürlükleri Açık Öğretim Lisesi ve Açık Öğretim Ortaokulu öğrencileri ile yüz yüze eğitim veren kurumlardan gelen taleplere göre kitap ihtiyaç talebinde bulunacaklardır.

Kitap ihtiyaç işlemlerinin elektronik ortamda halk eğitim merkezlerince yapılması zorunludur. Bu işlemlerin zamanında yapılmaması, ihmal edilmesi ve öğrencilere yanlış kitap verilmesi sebebiyle oluşabilecek hak kayıplarından yasal olarak ilgili halk eğitim merkezi sorumludur.

Kitaplarla ilgili sorularınızı;

aokdersnotlari@meb.gov.tr e-posta adresine gönderebilir veya

0312 413 21 89

0312 413 21 90

0312 413 21 91

0312 413 21 92  numaralı telefonlardan bizlere ulaştırabilirsiniz.

KİTAP İHTİYAÇ TALEBİ RESMİ YAZISI İÇİN TIKLAYINIZ.

HALK EĞİTİM MERKEZLERİNİN AÇIK ÖĞRETİM KURUMLARI KİTAP İHTİYACI BELİRLEME VE DAĞITIM SÜREÇLERİNE İLİŞKİN KILAVUZ İÇİN TIKLAYINIZ.

Emniyet Mahallesi Milas Sokak No.21 06500 TEKNİKOKULLAR YENİMAHALLE / ANKARA - Bize ulaşmak için 4440632 MEBİMi arayabilirsiniz.

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.