Mesleki Açık Öğretim Lisesi

Öğrencilerimizin Dikkatine

e-Sınav randevusu alan öğrenciler için e-Sınav giriş belgeleri erişime açıldı.
Öğrencilerimizin Dikkatine

3.Dönem sınavları için 9 veya altında ders seçen öğrencilerden e-Sınav randevusu alan öğrenciler e-Sınav giriş belgelerini 24 Haziran 2024 tarihinden sınav tarihine kadar alabilecektir.

-  Öğrenciler, Öğrenci / T.C. Kimlik Numarası ve şifrelerini kullanarak

https://aolweb.meb.gov.tr/ogrenci_giris.aspx  internet adresinden sınav giriş belgelerini alabilirler.

-  e-Sınav, 81 il ve KKTC' de belirlenen e-Sınav merkezlerinde 1 - 31 Temmuz 2024 tarihleri arasında yapılacak olup e-Sınav randevusu alanlar sınava katılabilecektir.

-  Açık Öğretim Liseleri Bilgi Yönetim Sisteminde fotoğrafı olmayan öğrenciler e-Sınav giriş belgesi alamayacaktır. Öğrenciler, fotoğraflarını yüz yüze eğitim aldıkları okul/kurum müdürlükleri aracılığı ile Bilgi Yönetim Sistemine yükletmeleri halinde e-Sınav giriş belgelerini alabilecektir.

- e-Sınav randevusu alıp sınava girmeyen öğrencilere tekrar e-Sınav randevusu verilmeyecektir.

-   e-Sınav randevusu alan öğrenciler 20-21 Temmuz 2024 tarihlerinde basılı evrakla yüz yüze yapılacak olan sınava katılamayacaktır.

-   3.Dönem sınavlarında 9'dan fazla dersten sınava katılacak öğrenciler ile e-Sınav randevusu almayan öğrenciler 20-21 Temmuz 2024 tarihlerinde basılı evrakla yüz yüze yapılacak olan sınava katılacaktır.

Emniyet Mahallesi Milas Sokak No.21 06500 TEKNİKOKULLAR YENİMAHALLE / ANKARA - Bize ulaşmak için 4440632 MEBİMi arayabilirsiniz. İlgili birime ulaşmak için HAKKIMIZDA > KADROMUZ menüsüne tıklayınız.

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.